Home INFO Се омажи Сузана Манчиќ: Ова е нејзиниот сопруг (ФОТО)

Се омажи Сузана Манчиќ: Ова е нејзиниот сопруг (ФОТО)

реклама:ХитКујна канал

По 18 години врска, познатата водителка, Сузана Манчиќ во црква на островот Пилион се заколна на вечна љубов со својот долгогодишен вереник, Гркот Симеон Оцомокос, пишува Блиц.рс.

„Ја предадовме мајката“, напишаа нејзините ќерки на Инстаграм, споделувајќи фотографија со невестата.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“