Home INFO Пресладок: Со овие фотографии принцот Луис ги засени и Кејт и...

Пресладок: Со овие фотографии принцот Луис ги засени и Кејт и Меган Маркл

реклама:G Natural

Принцот Луис, најмладиот член на кралското семејство плени со својата појава. Неодамна се одржа неговата крштевка, а кралското семејство официјално ги објави фотографиите од настанот.
Многумина коментираат дека Луис наликува на својата мајка Кејт Мидлтон.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------