Home INFO Додека Бекам плива во Црна Гора, еве каде летува Лајонел Меси (фото)

Додека Бекам плива во Црна Гора, еве каде летува Лајонел Меси (фото)

реклама:G Natural

Откако заедно со фудбалската репрезентација на Аргентина изгуби од Хрватска и со солзи во очите го напушти свтското првенство, Лајонел Меси ги полни батериите во друштво на своите најблиски.

Како и секогаш и оваа година фудбалерот летува со стил. Ужива на луксузна јахта која во моментов плови околу Ибица.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------