Home INFO Преслатка: Ќерката на Тамара, во специјално издание за роденденската забава на братчето!

Преслатка: Ќерката на Тамара, во специјално издание за роденденската забава на братчето!

реклама:G Natural

Дарен, синчето на пејачката Тамара Тодевска и кошаркарот Александар Димитровски Мачка наполни една година.

По тој повод, Тамара и Мачка направија голема роденденска забава во игротека, а атмосферата ја пренесоа преку фотографии на социјалните мрежи.

Семејството и бројни пријатели присуствуваа на роденденот, а сестричката Хана специјално за овој ден на себе имаше детска шминка која според видеото кое го објави мама Тамара, особено и се допаднала.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------