Home INFO До каде отиде светот: Еве со што ќе се почести Дара Бубамара...

До каде отиде светот: Еве со што ќе се почести Дара Бубамара за новата година!

реклама:G Natural

Контроверзната српска пејачка е карактеристична по провокативниот изглед кој многу често ја преминува границата на пристојноста.

Пред извесен период таа видно ги зголеми своите гради, а наводно одлучила истиот зафат да го повтори и во новата година да влезе како пејачка со најголемо деколте во регионот.

„Дара последен пат ги зголеми градите пред три години, а сега сака пак. Веќе беше да разговара со лекарот и сака да стави силкикони 7ца. Тој и кажа дека по операцијата може да има проблеми и со половината. Дара и сега има големи гради и после тренинзи и напорни настапи, често се жали на болку во половината, но сепак закажа нова операција на крајот на декември“ открива извор близкот до пејачката и додада дека кога би било до Дара таа на 5 миути би ги менувала имплантите во градите.

„Често ги менувам имплантите. Пред се зошто така треба, но сакам и да го имам најголемото деколте на естрадата, слушам дека некои колешки ме оговараат, но можат само „да ми плукнат под прозорецот“ изјавила Дара.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------