Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Принцот Хари бесен на Меган Маркл, британските таблоиди шпекулираат развод, го претера...

Принцот Хари бесен на Меган Маркл, британските таблоиди шпекулираат развод, го претера ли Меган со своите постапки?

реклама:G Natural

Откако на погребот на принцот Филип не се појави Мега Маркл во британските медиуми и таблоиди настана хаос од шпекулации дека бракот на принцот Хари и Меган Маркл нема да трае долго.

Разни кралски експерти изјавуваат дека по оваа постапка и по раните лаги во интервуто кај Опра, Хари е навистина разочаран од неговата избраничка но и доколку сака да се сири со семејството ќе мора да ја остави Меган.

Иако оправдувањето за нејзиното не доаѓање на погребот била нејзината бременост и советите од докротите да не патува сепак шпекулациите се се по големи дека тука станува збор за нешто друго.

Ќе успеат ли принцот Хари и Меган Маркл да го сочуваат својот брак по сите проблеми, останува да видиме…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------