Home ШОУ БИЗз Трач Принцезата е бремена?! Заради еден потег сите мислат дека Меган Маркл е...

Принцезата е бремена?! Заради еден потег сите мислат дека Меган Маркл е бремена

реклама:G Natural

За време на посетата на Ирска, војводката од Сасекс Меган Меркел направила гест заради кој денеска сите британски медиуми пишуваат дека е бремена.

Меган и Хари биле на една забава во Даблин. Kога дошло време за здравица таа само ја доближила чашата до усните и не се напила од виното, заради што медиумите наголемо се посомневале дека поради бременост таа не сакала да пие алкохол.

Дали е ова вистина останува да почекаме додека семејството официјално не ја соопшти оваа вест.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------