Home ЗАБАВА Tv + Reality Шок! Поповиќ решил да ја исфрли од „Ѕвездите на гранд“, Карлеуша го...

Шок! Поповиќ решил да ја исфрли од „Ѕвездите на гранд“, Карлеуша го убедува да го промени мислењето

реклама:G Natural

Саша Поповиќ ја осмисли новата концепција која што ќе направи вистинско лудило од септември кога ќе почне новата сезона на музичкиот натпревар „Ѕвездите на гранд“.

Директорот на најголемата продукциска куќа на балканот, решил да воведе и мали измени во жирито исфрлувајки ја Вики Миљковиќ од оваа улога.

Меѓутоа за големо чудо фолкерката од отказ ја спасила нејзината лута ривалка Јелена Карлеуша која што во последен момент успеала да го убеди Саша, дека без неа шоуто нема да биде комплетно и дека нивните расправии секогаш го подигнувале рејтингот на гледаност.

Така што од септември со жирито во ист состав стартува сосема ново издание на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------