Home INFO Принцот Хари има нов прекар! И воопшто не е среќен поради тоа

Принцот Хари има нов прекар! И воопшто не е среќен поради тоа

реклама:G Natural

Принцот Хари и Меган Маркл сега официјално се војводата и војводката од Сасекс. Иако ги добија овие титули, зад затворени врати тие се истите стари Хари и Меган.
И додека веќе сите знаат дека Хари и се обраќа на својата сопруга со Мег, познатата актерка открила дека својот сопруг го нарекува “Принцу мој”,објавија британските медиуми.
Но изгледа дека војводата Хари има уште еден прекар кој го добил од пријателите на Меган и не е баш среќен поради ова. Имено Бајрони Гордон која е долгогодишна пријателка на Меган, му дала прекар Хаза, што на принцот му асоцирало на име на домашно милениче.
Бајрони за јавноста открила и како изгледа дружбата со принцот Хари зад затворени врати.

“Да поминуваш време со Хари е исто како да седиш на софа со пријател и уживаш во чај”, изјавила таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------