Home INFO Прошетка по замрзнато проѕирно езеро (видео)

Прошетка по замрзнато проѕирно езеро (видео)

реклама:G Natural

Дури и ако не ја сакате зимата, мора да признаете дека таа има и некои свои позитивни страни.

Дефинитивно една од нив е да ја видиме природата од поинаков агол.

На YouTube е објавено видео кои прикажува прошетка по едно замзрнато езеро на Високите Татри во Словачка.

Иако секогаш постои можнсот од пукање на мразот, глетката сигурно е за паметење.

Единствено е штета што снимката не трае е подолго.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------