Home INFO Прослава кај Дарко Лазиќ, пејачот и Марина насмеани и среќни /ФОТО/

Прослава кај Дарко Лазиќ, пејачот и Марина насмеани и среќни /ФОТО/

реклама:G Natural

Иако сеште е на рехабилитација фолк пејачот Дарко Лазиќ по страшната сообраќајка од пред неколку месеци се чуствува одлично и многу подобро.

Сеуште е во бања каде што заздравува но повремено има дозвола и да ја го напушта здравствениот дом, па тоа време редовно го користи да прошета и да излезе со својата нова вереница Марина Гагиќ.

Поводот за последната заедничко излегување бил роденденот на Марина која што наполнила 20 години и од својот сакан добила прекрасна торта.

Неодамна Дарко повторно уживаше во прегратките на својата ќерка која што ја има од првиот брак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------