Home INFO Прво обраќање на Јелена Карлеуша во јаноста по секс скандалот! Еве на...

Прво обраќање на Јелена Карлеуша во јаноста по секс скандалот! Еве на кого му се заблагодари (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Прв пат по скандалот со фудбалерот Огнен Врањеш, Карлеуша се појави на доделувањето на MAC музичките награди кои се одржуваа во Белград.

Поп дивата очигледно сеуште им е бесна на медиумите, бидејќи и овојпат не ги удостоила со нејзиното присуство и од посебен влез влегла во арената каде се одржува манифестацијата.

Пејачката доби награда од публиката за соработката со Аца Лукас.

“Многу сум горда и огромно задоволство и чест ми е што нашиот град и целиот Балкан имаат вакви доделувања на награди. Не подготвив говор. Едно големо благодарам на мојот прекрасен колега Аца за својата поддршка и љубов. Оваа награда и ја посветувам на мојата мајка” – кратко изјави Карлеуша.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------