Home INFO Фудбалерот Влатко Грозданоски стана татко и го доби најубавиот роденденски подарок

Фудбалерот Влатко Грозданоски стана татко и го доби најубавиот роденденски подарок

реклама:Велигден со Стаф

Пристигна најубавата вест во семејтвото на фудбалерот Влатко Грозданоски.

Токму за неговиот 36-ти роденден тој го доби најубавиот подарок од неговата сопруга Христина, му се роди ќеркичката Мила.

– „Мојата сопруга ми го даде најубавиот роденденски подарок“, напиша Влатко на социјалните мрежи.

Инаку тој и манекенката Христина се во брак од 2016 година а ова е нивно прво дете.

Честитки од тимот на ХИТ ПОРТАЛ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------