Home INFO Птица во кафез: Ќе го издржи ли Меган Маркл овој притисок?!

Птица во кафез: Ќе го издржи ли Меган Маркл овој притисок?!

реклама:G Natural

Американска актерка Меган Маркл стана кралска снаа, па животот и се смени од корен.

Многумина би рекле дека живее во богатство и раскош, како во бајка, но нејзиниот живот сега воопшто не е лесен, пишуваат светските медиуми.

Имено, Меган сфатила дека да се биде член на кралското семејство не е “мед и млеко”.

– Таа е фрустрирана, според протоколите не смее да излегува сама, да носи црн лак, да има високи потпетици, да има упадлива облека и шминка, животот целосно и се смени, вели извор.

Таа веќе и ја направи првата грешка кога изнесе став за абортусот, иако кралското семејство не изнесува ставови јавно.

Изворот вели дека Меган не можела да го издржи новиот начин на живот кој многу ограничува.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------