Home INFO Растресена и изолирана, Јелена Карлеуша повторно ги здрма фановите

Растресена и изолирана, Јелена Карлеуша повторно ги здрма фановите

реклама:G Natural

Сите ја почитуваат изолацијата, па така примерна е и Јелена Карлеуша.

Таа продолжува со секојдневни изненадувања за своите фанови на социјалните мрежи, а овој пат реши преку секси танц да откие и мал де лод нејзината нова песна „Бомба“, која сигурно ќе се појави наскоро.

Бидејки нејзината објава беше на „стори“ видеото го немаме но затоа ви објавуваме фотка од него и како Карлеуша ја направи оваа објава.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------