Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Рита Ора во минијатурно бикини се релаксира во Австралија, папараците со жешки...

Рита Ора во минијатурно бикини се релаксира во Австралија, папараците со жешки фотки од градите (фото)

реклама:Лето во Банско

Сместена во апартман кој неделно чини 30 000 долари, Рита Ора во моментов се луксузира во Австралија сунчајки се и уживајќи на плажа за време на слободните термини од снимањето на талент шоуто каде што е дел од жирито.

Но очигледно дека на Рита воопшто не и е битно дали папараците ќе имаат полни раце работа па опуштена во минијатурно бикини покажа и повеќе од што треба….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------