Home INFO Сагата продолжува: Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш повторно во војна

Сагата продолжува: Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш повторно во војна

реклама:G Natural

Скандалот кој ја одбележа минатата година беше наводната секс афера помеѓу Јелена Карлеуша и босанскиот гудбалер Огнен Врањеш.

И токму кога сите мислеа дека таа приказна е веќе завршена, Карлеуша се огласи на социјалните медиуми и објави дека фудбалерот е виден како се мотка околу нејзината куќа, па за ова ја известила и полицијата.

По оваа објава на пејачката, се огласи и Огњен, кој истакна дека не можел да биде пред нејзиниот дом бидејќи тој ден имал натпревар.

“Не сакам да пишувам јавно, но гледам дека оваа болна личност упорно го спомнува моето име, имам натпревар во недела, така што невозможно е да бидам во близина на домот на дотичниот изрод. Оди лечи се, остави ме мене и мојот живот бидејќи твојот е беден“, напиша фудбалерот на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------