Home INFO Сака се да е по нејзино: Со оваа одлука, Меган Маркл повторно...

Сака се да е по нејзино: Со оваа одлука, Меган Маркл повторно ќе направи хаос во палатата

реклама:G Natural

Откако се дозна дека е во врска со прицот Хари, Меган Маркл започна да привлекува огромно внимание во јавноста.

По венчавката со Хари, не престануваат да се откриваат детали од приватниот живот на бившата актерка, а дел од приказните го вознемируваат кралското семејство.

Последната вест поврзана во војвотката е дека таа сака да се породи по природен пат и тоа во својот дом.
Ова е сосема спротивно од принципите на кралското семејство а Меган се одлучила да се породи дома со цел да го избегне фотографирањето.

Се посилни се гласините дека Меган е вообразена и своеволна, па сите се прашуваат како кралицата ќе реагира доколку последната одлука на нејзината снаа е конечна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------