Home INFO Се има – се може: Оваа торбичка на Цеца вреди колку едно...

Се има – се може: Оваа торбичка на Цеца вреди колку едно солидно возило (фото)

реклама:G Natural

Цеца Ражњатовиќ со години е верна на својот имиџ. Редовно го прати модните трендови, а очигледно е дека воопшто не е скржава кога се во прашање модните парчиња.

Неодамна, на својот Инстаграм профил, пејачката се пофали со нови чизми и ташна.

Станува збор за класичен Шанел модел, чија цена расте од година во година.

Како што стои на веб страната на брендот, чантата која ја има Цеца се продава за цена од 3000 до 6500 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------