Home INFO Се огласи Сораја по скандалот дека му е швалерка на сопругот на...

Се огласи Сораја по скандалот дека му е швалерка на сопругот на Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

Откако тајно се вери со еден од најбогатите руси во Москва, Сораја исчезна од таблоидите и медиумите.

Но последната афера за проститутките на Душко сопругот на Јелена Карлеуша ја врати повторно во бурното минато и во сите таблоиди.

Таа очигледно испровоцирана се јави на Инстаграм и порача:

-Браво, ставете ме во уште една афера незнам каде е крајот – напиша Сораја

Јелена Карлеуша во нов скандал, Душко ја изневерувал со позната водителка

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------