Home INFO Ова се првите фотографии на Бали Бег и неговиот син /ФОТО/

Ова се првите фотографии на Бали Бег и неговиот син /ФОТО/

реклама:G Natural

Откако минатиот месец станаа родители турските актери Бурак Озџивит или попознат како Бали Бег, и неговата сопруга Фахрије Евџен никако не стивнуваат натписите во турските медиуми за малиот Каран.

Најпопуларното новороденче во Турција има и свој инстаграм профил кој иако нема ниту една слика сеуште, го следат 120 илјади фанови.

Бурак по нападите од јавноста за отворениот профил на бебето се бранел со тоа шт сакале да го заштитат бебето од лажни профили.

Среќниот татко ги објави и првите заеднички фотографии со синчето и ги разнежни фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------