Home INFO Се откажаа од титулите, но не и од луксузот! Ова е новата...

Се откажаа од титулите, но не и од луксузот! Ова е новата куќа на Меган и Хари (видео)

реклама:Велигден со Стаф

По откажувањето од титулите и обврските кои ги налага кралското семејство, познатиот пар Меган и Хари започнаа заеднички живот во Ванкувер.

Тие овде имаат прекрасна вила во вредност од неверојатни 27.5 милиони долари.

Во видеото подолу погледнете како изгледа нивниот нов дом!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------