Home INFO Се сеќавате на згодната актерката Лидија Вукиќевиќ? Нејзините синови ќе ве полудат!

Се сеќавате на згодната актерката Лидија Вукиќевиќ? Нејзините синови ќе ве полудат!

реклама:Велигден со Стаф

Ја паметиме како една од најубавите и најзгодните актерки, Лидија Вукичевиќ беше дел од скоро сите југословенски филмови.

Лидија денес е во шестата деценија и сеуште одлично изгледа, плус е горда мајка на двајца синови.

Актерката сподели фотографија од синовите Андреј и Давид, а под фотката напиша „Двете мои најголеми љубови“.

Фотографијата доби илјадници позитивни коментари од голем број на припаднички на понежниот пол од целиот регион.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------