Home INFO ЕКСКЛУЗИВНА СНИМКА од обидот за упад во куќата на Цеца (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНА СНИМКА од обидот за упад во куќата на Цеца (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Додека Цеца била на настап во Шведска во нејзиниот дом во Белград се случувала вистинска драма.

Имено во неделата во раните утрински часови тројца напаѓачи пробале насилно да влезат во нејзиниот двор со тоа што се обиделе со автомобили да ја срушат влезната капија.

Трите возила наизменично удирале во вратата но за среќа не успеале да ја срушат и веднаш заминале во непознат правец.

Како што јавуваат очевидците и соседите тоа утро се случувала вистинска драма бидејки при самиот обид за упад во домот на Цеца се слушнале силни удари кои ги вознемириле сите кои што живеат во околината.

Цеца се надева дека набрзо ќе има апсење со оглед на тоа дека напаѓачите се снимени и од безбедносните камери, а целиот случај веќе е во фаза на истрага во полиција.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------