Home INFO Се враќа во полн сјај: Ана Николиќ ги занеме фановите

Се враќа во полн сјај: Ана Николиќ ги занеме фановите

реклама:Лето во Банско

Српската пејачка Ана Николиќ по породувањето се соочува со проблеми со килогрмите.

Ана важеше за една од најзгодните дами во регионот, но во бременоста таа како да ја дуплираше својата тежина па тешко и одеше враќањето во форма.

Но по последната објавена фотографија на Инстаграм, Ана ги занеме фановите. Очигледно трудт се исплател, па таа повторно е во одлична форма.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------