Home INFO „Беверли Хилс“ се враќа – еве што ново се снима (ВИДЕО)

„Беверли Хилс“ се враќа – еве што ново се снима (ВИДЕО)

SHARE

Каналот Фокс објави снимка од нивната средба на која Бренда (Шенон Доерти), Дона (Тори Спелинг), Брендон (Џејсон Пристли), Стив (Иан Зиринг), Дејвид (Брајан Остин Грин) и Андреа (Габриел Картерис) седат околу маса, го читаат сценариото и се дружат.

Премиерата на ТВ серијата е најавена за 7-ми август, а како што известуваат од Фокс, епизодите ќе бидат инспирирани од вистинските животи на актерите.

РЕКЛАМИ:
Loading...