Home INFO „Беверли Хилс“ се враќа – еве што ново се снима (ВИДЕО)

„Беверли Хилс“ се враќа – еве што ново се снима (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Каналот Фокс објави снимка од нивната средба на која Бренда (Шенон Доерти), Дона (Тори Спелинг), Брендон (Џејсон Пристли), Стив (Иан Зиринг), Дејвид (Брајан Остин Грин) и Андреа (Габриел Картерис) седат околу маса, го читаат сценариото и се дружат.

Премиерата на ТВ серијата е најавена за 7-ми август, а како што известуваат од Фокс, епизодите ќе бидат инспирирани од вистинските животи на актерите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------