Home INFO Сексапил во изобилство: Цеца го промени имиџот (ФОТО)

Сексапил во изобилство: Цеца го промени имиџот (ФОТО)

реклама:G Natural

Пред неодамнешниот настап во Минхен, Цеца Ражњатовиќ на социјалните мрежи објави неколку фотографии кои ја воодушевија јавноста.

Облечена во плишан костум со видно изразено деколте, пејачката повторно ја оправда титулата најдобро облечена пејачка на овие простори.

Пејачката ја променила и должината и бојата на косата, а од фановите доби многу позитивни критики за новиот стил.

View this post on Instagram

Kad ova zena gori … ????????????⚡️✨

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------