Home INFO Семејството на Лепа Брена се соочува со огромен скандал?! (ФОТО)

Семејството на Лепа Брена се соочува со огромен скандал?! (ФОТО)

реклама:G Natural

Лепа Брена отсекогаш важела за јавна личност со хармоничен брак и семејство.

Изминатава година медиумите до детали известуваа за раскошната свадба на Филип Живојиновиќ, синот на Боба од првиот брак и пејачката Александра Пријовиќ.

Парот го очекува и своето прво дете, но како што пренесуваат српските медиуми, Живојиновиќ деновиве се соочуваат со голем скандал.

Според пишувањата на новинарите од соседството, наводно Филип имал љубовница која тврди дека е бремена од него. Кога дознала за ова, Александра доживеала шок.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------