Home INFO И Јелена Карлеуша учествувала во реално шоу! Еве со кого жестоко се...

И Јелена Карлеуша учествувала во реално шоу! Еве со кого жестоко се скарала (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Јелена Карлеуша е жесток противник на реалните шоуа.
Пејачката во неколку наврати јавно го критикува овој тип на тв програма.

Но во 2009 та година, таа била дел од едно реално шоу. Станува збор за Големиот брат, каде пејачката како специјален гостин поминала 24 часа.

Во нејзин стил, Карлеуша имала вербален дуел со Мики Ѓуричиќ, кој е познат по неговото учество во неколку реални шоуа.

Еве за што се скарале Јелена и Мики!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------