Home INFO Северина бесна! Порно афери и фотографии со разни лица, постојано во јавноста...

Северина бесна! Порно афери и фотографии со разни лица, постојано во јавноста се шират невистини нарачани од мојот бивш сопруг

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина очигледно повторно е вознемирена од нејзиниот бивш сопруг српскиот бизнисмен Милан Поповиќ, со сите негови минати и сегшни постапки со кој според пејачката се обидува да и наштети на неа и приватно а и во нејзината кариера.

Таа повторно се огласи на Инстаграм изреволтирана по којзнае кој пат од сите работи кои што се шират за неа:

„Зад сето тоа стои татко кој безрезервно и безгранично наводно ги штити интересите на својот син, сервирајки редовно и постојано во јавноста разни фотографии и информации со афери за мене, поврзувајки ме со многу лица, мојот наводен развод и пропаѓање на карирерата.
Јас се занимавам со пеење и немам сознанија кој е уапсен и кога и каде се наоѓа“ -напишала Северина

Таа додала е дека единствено што сака да знае е кој стои зад хакирањето на нејзиниот телефон и кој е главниот нарачател и финансиер на целата таа приказна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------