Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина како АНОНИМУСИ: Со костум и маска ги шокираше фановите на концерт...

Северина како АНОНИМУСИ: Со костум и маска ги шокираше фановите на концерт (видео)

реклама:G Natural

Северина секогаш била оргинална на своите концерти па покрај специјалните ефекти и кореографии има и специјални костими кои често се секси и провокативни но ги има и оние кои пренесуваат некаква порака која пејачката сака да ја пренесе.

Очигледно за новиот костум со кој се појави на својот последен настап инспирација биле крадците кои и упаднаа неодамна во нејзиниот дом.

Маскирана со црвена маска и одело Севе ги изненади своите фанови на почетотко на концертот, а тоа изгледаше вака…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------