Home INFO Соба со поглед на море (видео)

Соба со поглед на море (видео)

реклама:G Natural

Колкумина од вас секојдневно сонуваат да се разбудат на некое место со поглед на море…?

И додека ги одбројуваме деновите до годишниот одмор, ова момче создаде прекрасно уметничко дело и секој ден се буди со поглед на море.

За да го наслика овој ѕид му биле потребни 26 дена, многу креативност, труд и истрајност за неговото дело денеска да изгледа вака. Чиста петка од нас.

Како изгледаше процесот, можете да погледнете од видеото…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------