Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина меѓу првите се пофали со својата елка и го покажа својот...

Северина меѓу првите се пофали со својата елка и го покажа својот дом во празничен дух (фото)

реклама:Лето во Банско

Полека сите не фаќа празничната еуфорија а и голем дел од вас сигурно ја украсија својата елка.

Една од првите која го украси својот дом и се пофали на социјалните мрежи дефинитивно е хрватската пејачка Северина.

Таа со воите фанови сподели дел од својот дом и украсите кои ги постави во празничен дух а се пофали и со својата нова елка.

Како ви се допаѓа ги праша таа?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------