Home INFO Северина повторно на мета на медиумите! Овојпат не станува збор за секс...

Северина повторно на мета на медиумите! Овојпат не станува збор за секс скандал!

реклама:G Natural

Долги години пејачката Северина води судски спор со поранешниот партнер Милан Поповиќ, а во врска со старателството над нивниот малолетен син Александар.

Новото рочиште е закажано за крајот намесецов, но како што пишуваат српските медиуми, Северина има нов адвокат.

Имено адвокатската фирма која предходно ја застапувала пејачката, наводно и ја раскинала соработката поради натрупани неплатени сметки за услугите.

Северина има нов Адвокат, Денис Хусеин кој самиот е тужен од страна на бившата сопруга за семејно насилство.

Српски Телеграф пишува дека наводно поради долговите кои ги имала, ниту една адвокатска фирма не сакала да ја застапува на суд, па таа била приморана да соработува со Денис Хусеин.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------