Home INFO За убав ден, новиот хит на Сара Мејс (Видео)

За убав ден, новиот хит на Сара Мејс (Видео)

реклама:Велигден со Стаф

Песната „Копито“, во изведба на Сара Мејс е авторско дело на Александар Ристовски- Принц и е дел од неговиот проект „Femme Fatalе“.

Погледнете, слушнете и уживајте!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------