Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина со нов дечко, иако сеуште во брак веќе се пресели кај...

Северина со нов дечко, иако сеуште во брак веќе се пресели кај него

реклама:G Natural

И хрватската пејачка Северина не остана покуса и се пофали со нова љубов.

Се работи за бизнисменот Томислав Воштиниќ кој што и е нов дечко на Севе од ова лето веднаш откако се врати во Хрватска по кавгата со нејзиниот сеуште актуелен сопруг Игор Коиќ.

Овие денови таа се преселила на неговиот имот во Иваниќ град, и парот сака да проба својата врска да ја подигне на повисоко ниво и да пробаат како е да живеат заедно, вели извор близок на парот.

Дали Севе конечно ќе се скраси со новата љубов и што ли ќе биде со Игор со кои сеуште е во брак ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------