Home INFO Шакира добила докази за неверствата на Пике! Новинар упати закани кон фудбалерот

Шакира добила докази за неверствата на Пике! Новинар упати закани кон фудбалерот

реклама:G Natural

Популарниот фудбалер Жерард Пике и неговата поранешна партнерка, пејачката Шакира, периодов се во фокусот на јавноста поради раскинување на долгогодишната врска.

Пике набрзо по раскинувањето беше забележан со нова девојка, студентката Клара Чиа Марти.

Се говори дека врската на Жерард Пике со Клара Чиа Марти не е единственото неверство, фудбалерот имал авантура и во 2016 година.

Фоторепортерот Жорди Мартин сега му се закани на Жерард Пике дека ќе открие сочни детали од неговиот живот.

„Оваа недела ќе ја симнам твојата маска. На целиот свет ќе му објаснам како се случи големото предавство. На Шакира веќе и доставив цело досие со докази за тоа кога, како, каде и со кого ја изневеруваше“ – гласеше објавата на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------