Home INFO „Шефицата се врати“напиша Ријана и објави фотографија во долна облека (ФОТО)

„Шефицата се врати“напиша Ријана и објави фотографија во долна облека (ФОТО)

реклама:G Natural

Како што и во досегашната практика се потврди дека пејачката е себеси најдобра реклама и овој пат Ријана успешно изрекламира уште едно парче од својот бренд на долна облека.

Ријана после неколку недели повторно објави секси парче од нејзината долна облека и за кратко време собра над 6 милиони лајкови, пишуваат светските медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------