Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога пејачата Туна слави роденден на синот, секогаш е нешто оргинално (ФОТО)

Кога пејачата Туна слави роденден на синот, секогаш е нешто оргинално (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Туна е прилично актуелна на социјалните мрежи и постојано објавува фотографии од нејзината кариера но и од нејзиниот приватен живот.

Туна со последните фтографии објавени на Инстаграм навистина пријатно ги изненади сите.

Таа овој пат објави серија на фотки со сопругот Патрис Бериша и најзиниот син Тиан од роденденската забава по повод третиот роденден.

Погледнете како изгледаше роденденската забава на Тиан.

View this post on Instagram

Tian Patris ????

A post shared by ???????????????? (@tunasejdi) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------