Home INFO Шокантна порно афера: Испливаа нови експлицитни секс преписки од Јелена Карлеуша и...

Шокантна порно афера: Испливаа нови експлицитни секс преписки од Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш (+18)

реклама:Велигден со Стаф

Нема крај на скандалот кој започна пред неколку дена а во кој главна улога имаат поп пејачката Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.

Нивната наводна тајна афера веќе почна да се дополнува со објавени фотографии и видеа, а сега во јавноста исплива и шокантна преписка помеѓу пејачката и фудбалерот.

Најскандалозната порака е онаа во која Јелена го убедува Врањеш дека својот сопруг Душко Тошиќ го доживува како свој брат и пријател а јавност ја разбрануваа и експлицитните секс пораки.

Доколку се покаже дека овие пораки се веродостојни, пејачката ќе има сериозен проблем.

Содржината на пораките можете да ја погледнете ОВДЕ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------