Home INFO Штикли и волан не одат заедно (видео)

Штикли и волан не одат заедно (видео)

реклама:G Natural

Ова е постара снимка, но сеуште е актуелна на социјалните мрежи!

Девојка влетала во излог во Бања Лука.

Сообраќајна незгода се случила на кружен тек кога автомобил се забил во излогот на продавницата, а причината за несреќата е што на девојката зад воланот и се заглавила потпетицата од чизмата, па не можела да ја извади од педалот за гас.

Направена е поголема материјална штета на автомобилот и на објектот но за среќа нема повредени.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------