Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Што не е во ред со славната актерка? Анџелина Џоли ги губи...

Што не е во ред со славната актерка? Анџелина Џоли ги губи луѓето околу неа

реклама:Велигден со Стаф

Пријателите и соработниците на славната холивудска актерка Анџелина Џоли откриваат дека во периодов е буквално неподнослива со своето однесување и е преокупирана со напорите да ја раскине врската на нејзините деца со Бред Пит.

По обвинувањата дека Пит не плаќа доволно алиментација, славниот актер и одговори на обвинувањата нарекувајки ја манипулатор.

Грб и свртела и нејзината адвокатка која изјавила дека актерката на последната средба била полна со бес и многу неразумна па поради ова била принудена да ја прекине соработката.
Адвокатката во почеток на судењето ја советувала за заедничко старателство над децата, но Анџелина не сакала да го прифати тоа.

„Почнаа валканите игри, и јас се откажувам“, изјави адвокатката.

Странските медиуми од извори блиски на актерката дознаваат дека Анџелина поради своето однесување почнува да ги губи и пријателите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------