Home INFO Скандал на крштевката на Бекамови

Скандал на крштевката на Бекамови

реклама:G Natural

Славниот пар Викторија и Дејвид Бекам организираа крштевка за ќерката Харпер и најмладиот син Круз.

Навидум се изгледало совршено организирано, а кумови на церемонијата биле актерката Ева Лонгоријд, пејачот Марк Ентони, стилистот Кен Пејвс и спортскиот агент Дејвид Гарднер.

Сепак, како што пренесуваат странските медиуми, атмосферата ја расипал таткото на Дејвид, Тед Бекам.

Наводно, Тед многу се навредил и налутил што на гламурозната забава не била поканета ќерката на неговата партнерка.

Девојката ова многу ја погодило, па Тед се обидувал да ги наговори Викторија и Бекам да ја поканат, но брачниот пар останал на ставот дека за неа нема место на церемонијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------