Home INFO Скандал во Дубаи: Карлеуша го сретна бившиот, морала да го напушти ресторанот!?

Скандал во Дубаи: Карлеуша го сретна бившиот, морала да го напушти ресторанот!?

реклама:G Natural

Поп дивата Јелена Карлеуша деновиве со своето семејство престојува во Дубаи.

Судејки по фотографиите кои секојдневно ги споделува на Инстаграм, таа ужива во семејната идила.

Но како што пренесува српскиот портал Телеграф, во Дубаи со своето семејство отпатувал и бившиот сопруг на Карлеуша.

И додека пејачката уживала во специјалитетите во еден од најпознатите ресторани во Дубаи, овде се појавил и Бојан Кариќ, по што таа веднаш заминала од ресторанот.

Повеќе детали прочитајте ОВДЕ

 

View this post on Instagram

 

Family time #dubai #difc ????????❤️????????????

A post shared by Bojan Karic (@bojankaric) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------