Home INFO Стана интернет сензација: Најпознатата Инстаграм страница во светот ја исмеа Емина Јаховиќ

Стана интернет сензација: Најпознатата Инстаграм страница во светот ја исмеа Емина Јаховиќ

реклама:G Natural

Ликот на познатата пејачка Емина Јаховиќ осамна на најпопуларната хумуристична страница на Инстаграм, “9gag”.

Креаторите на “9gag” се пошегуваа со изразот на пејачката.

” Јас, кога мајка ми е непристојна кон некој што само си ја врши својата работа”- стои во описот на фотографијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------