Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Скандалот со „салонот од пеколот“ кој го рекламирале Цеца и Анастасија продолжува!...

Скандалот со „салонот од пеколот“ кој го рекламирале Цеца и Анастасија продолжува! Спалени лица на клиентки кружат на интернет

реклама:G Natural

Огромниот скандал за кој пишувавме вчера а се случува во моментов во Белград продолжува да привлекува се поголемо внимание.

Имено извесен салон за убавина чиј услуги користеле голем број јавни личности од Белград, меѓу кои во неколку наврати преку свои објави на социјалните мрежи го рекламирале и Цеца Ражнатовиќ со својата ќерка Анастасија и понатаму работи.

На Фејсбук групи кружат најразлични фотографии и исповеди од клиенки чие што лице е спалено и уништено.

По објавата на медиумите пазарната и санитарната инспекција излегле на терен но нема информација кој бил исходот, салонот сеуште функционира и е отворен, во медиумите се појави и газдарицата која што изјавила:

„Не го затворивме салонот, се се одвива нормално. Меѓутоа моите запослени и јас не можеме психички да функционираме заради тортура на една интернет страница. Јас сум мајка на малолетно дете и не сакам да ме пишуваат во медиумите. Ќе ги тужам сите кои ќе го спомнат моето име“ – изјавила газдарицата.

Цеца и Анастасија сеуште без коментар….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------