Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive СКАНДАЛОЗНО: По неколку сезони и нула гласови, велешкиот кандидат му рече доста...

СКАНДАЛОЗНО: По неколку сезони и нула гласови, велешкиот кандидат му рече доста на шоуто Ѕвездите на Гранд“

реклама:G Natural

Окако пееше песни од Зорица Брунцлиќ, Шабан Шаулиќ, Миле Китиќ и слични на нив велешкиот кандидат изминатите неколку сезони му рече доста на шоуто Ѕвездите на Гранд“.

Александар Темелков кандидатот од Велес овие неколку сезони служеше како одлична разонота и зезање за жирито и публиката, па иако немаше вокални квалитети сепак го гледавме во следните кругови од натпреварот.

Но овој пат и жирито, и публиката рекоа ДОСТА, па со нула гласови Александар мораше да го напушти шоуто, на што тој се изреволтира и си замина од сцената.

Погледнете го неговиот последен настап во шоуто на Гранд…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------