Home INFO Скоро гола во чипкан фустан Рита Ора ги изненади фановите (фото)

Скоро гола во чипкан фустан Рита Ора ги изненади фановите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Рита Ора повторно ги изненади своите фанови со нејзиното јавно појавување во комбинација која повеќе открива отколку што покрива.

Рита Ора на забавата по повод доделувањето на наградите „Critics’ Choice“ во Холивуд облекла виолетов фустан од тантела кој повеќе откривал отколку што покривал, а како што можете да се види од фотографиите, долната облека и голите гради на пејачката биле во преден план.

Својот изглед згодната пејачка го комплетирала со впечатливи обетки и сребрена чанта, додека нејзиниот партнер Таика Ваитити избрал да биде облечен целосно во црно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------