Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со градите и муцките во преден план,старлетата Александра Накова го прослави роденденот...

Со градите и муцките во преден план,старлетата Александра Накова го прослави роденденот (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Старлетата Александра Накова не откри многу информации каде и со кого го прослави својот роденден но затоа повторно ги отвори своето деколте и се сликаше со роденденската торта.

Таа на фотката додаде. „Живеј го животот до максимум, среќен роденден за мене“

Има ли потреба од дополнителни коментари? Сликата зборува се…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------