Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со пердуви на нозе и само по градник Јелена Карлеуша се појави...

Со пердуви на нозе и само по градник Јелена Карлеуша се појави на снимање во Гранд (фото)

SHARE

Во студиото на „Гранд“ веќе започна да се снима музичкото талент шоу „Ѕвездите на Гранд“ под посебни услови и со голема претпазливост а наскоро ќе може да се погледнат и новите епизоди на телевизиите.

И како што е нормално и во продолжението на ова емисија повторно Јелена Карлеуша продолжува да ги изненадува фановите и публиката со својот секси стајлинг.

И овој пат таа се појавила разголена и облечена во минимална гардерба со што предизвика куп реакции и коментари.

РЕКЛАМИ:
Loading...