Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со пердуви на нозе и само по градник Јелена Карлеуша се појави...

Со пердуви на нозе и само по градник Јелена Карлеуша се појави на снимање во Гранд (фото)

реклама:G Natural

Во студиото на „Гранд“ веќе започна да се снима музичкото талент шоу „Ѕвездите на Гранд“ под посебни услови и со голема претпазливост а наскоро ќе може да се погледнат и новите епизоди на телевизиите.

И како што е нормално и во продолжението на ова емисија повторно Јелена Карлеуша продолжува да ги изненадува фановите и публиката со својот секси стајлинг.

И овој пат таа се појавила разголена и облечена во минимална гардерба со што предизвика куп реакции и коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------